Hakkımızda

Hakkımızda

D-Çetinkaya makine 1988 yılında İmes sanayi sitesinde küçük bir atölyede üretime başlamıştır.

Firmamız ismini kurucusu olan Osman Çetinkaya’dan almıştır.

Firmamız inşaat makinaları sektöründe faaliyet göstermekte olup beton boru makinaları,Baca (menhol) makinaları,prefabrik taban altı makinaları ,çatal  dirsek makinaları ve bu makinalara ait kalıp ,palet , fiber başlık ve diğer tüm ekipmanları imal etmektedir.

Bu ürünleri  Libya ,Cezayir,fas,suriye,iran,Azerbaycan,suudi Arabistan,nahçivan,mısır,Özbekistan,Kosova,romanya,Nijerya,katar,bulgaristan, Etiyopya gibi ülkelere ihraç etmektedir.

Ayrıca  D-Çetinkaya  öncelikli ihtiyaçlarını karşılamak ve Türk sanayisinde yeni bir Pazar oluşturmak amacıyla tamamen kendi bünyesinde yüzde yüz öz sermayesini kullanarak 4000 mm çapında çelik konstrüksiyona sahip çift işleme üniteli CNC Dik tornasını üretmiş olup Türkiye ve dünya piyasasına sunmuştur.

D-Çetinkaya tecrübesini teknolojinin getirmiş olduğu yeniliklerle birleştirerek üretime Kurtköy sanayi sitesinde 3000 m² kapalı tesislerde devam etmektedir.Müşteri memnuniyetinin KALİTE ,FİYAT  VE HIZ olduğunun bilincinde yoluna devam etmekte olup ,bunları kendine ilke edinmiştir.

WhatsApp
+905322814069